Načítám Akce

Betlémské světlo 2023

23 prosince, 2023 @ 8:40 - 11:32

Ahoj všem,
Jako každý rok, i letos, se bude konat akce Betlémské světlo. Do Radotína přivezeme světlo z Betléma, pro které společně pojedeme 23.12. Pojedeme pro něj do Arcibiskupského paláce u pražského hradu.
Dovezeme světlo do Radotína a odpoledne ho budeme rozdávat lidem

SRAZ: V sobotu 23.12. V 8,40 na vlakovém nádraží směr Praha. (vlakem budeme odjíždět v 8,50 na Smíchovské nádraží. Dále pojedeme tramvají na zastávku Malostranské náměstí a pěšky do Arcibiskupského paláce).

S SEBOU: 2x přestupní lístek nebo lítačka (HROMADNÝ LÍSTEK SE NEKUPUJE!), lucernička na světlo,
skautský kroj na sebe

NÁVRAT: v 11.32 na vlakové nádraží v Radotíně

Odpoledne od 15,00 – 17, 00 budeme světlo rozdávat ve skautské klubovně na zahradě. Bude vytvořen chlívek, ve kterém můžete spatřit Marii, Josefa i malého Ježíška. Doprovázeno to bude koledami. V 16,00 budou mít nejmladší skauti -benjamínci krátké vystoupení v podobě hudební pohádky.
Přijďte s námi nasát vánoční atmosféru a přinést si domů kousek světla

Moc se na Vás těšíme, skauti z Radotína

Datum: